Ibumetin

Įvairūs testai

Ar Jūs mylite gyvenimą?

Deja nėra nė vieno testo, kuris padėtų tiksliai nustatyti linkusių į savižudybę žmonių.

Tačiau galima nustatyti, koks jūsų požiūris į gyvenimą.

Ar mylite savo vaikiną?

Matyt ne kartą uždavėte sau klausimą, ar jūsų vaikinas iš tiesų jus myli, ir tikriausiai nepagalvojote, kad pirmiausia reikėtų išsiaiškinti ar pati jam ką nors jaučiate? Atlikite testą ir sužinokite ar mylite savo vaikiną?

Seksualumo testas - ar Jūs seksuali ir patraukli?

Moters seksualumas – elgesio, suvokimo ir saviraiškos visuma, susijusi su lytiniu elgesiu ir seksualumu.

Tad, jei nepritrūksite kantrybės atsakant į šiuos klausimus, sužinosite ar esate seksuali ir patraukli!

Ar mėgstate keliauti?

Dar vaikystėje su pamėgtuoju Kiplingu skersai ir išilgai "išnaršėte" paslapčių kupiną Indiją, o kartu su Žiulio Verno herojais "keliavote" aplink pasaulį…Ir nors jau seniai suaugote neketinate nustygti vietoje! Kelionių svaigulys jus traukia? Nežinote! Galite tuoj pat išsiaiškinti!

Koks Jūsų charakteris?

Koks Jūsų charakteris? Kiekvieno žmogaus charakteris daro įtaką kitų žmonių laimei. Pasitikrinkite, ką apie jūsų charakterį pasakys šis testas.

Kokie jūsų santykiai su vyrais?

Prieš užmegzdamos tvirtesnius ryšius pasitikrinkite, ar tinkate vienas kitam.

Kokia jūs: aistringa ar santūri, ugnies ar vandens moteris? Atlikite testą ir sužinokite!

 

Ar Jums gresia išsekimas?

Moterims tenkantis krūvis dažnai būna daug didesnis nei vyrų. Specialistai pastebi, kad vis daugiau moterų tampa chroniško išsekimo aukomis. Jaučiate pastovų nuovargį? Šis testas padės atsakyti į klausimą ar jums gresia išsekimo sindromas. Atsakykite į klausimus spontaniškai, per daug tam neskirkite laiko, tiesiog Taip arba Ne.

Ar realiai vertinate aplinką ar skraidote padebesiais?

Siūlome Jums atlikti realybės patikrinimo testą kurias padės išsiaiškinti ar neskraidote padebesiais ir ar negyvenate nerealių iliuzijų pasaulyje bei į viską žvelgiate per rožinius akinius?

 

Atlikite testą ir išsiaiškinkite!

Pinigai Jūsų draugas ar priešas?

Šis testas skirtas moterims - testas turėtų padėti nustatyti kokia moteris Jūs esate, mėgstate gyventi ekonomiškai, taupiau, prisitaikant prie dabartinės ekonominės situacijos ar vis tik mįgstate švaistyti pinigus tiek savo tiek kitų uždirbamus? Pasitikrinkite ar pinigai yra Jūsų draugas ar priešas!

Imuninės sistemos patikimumo testas

Ar patikima Jūsų imuminė sistema? Tokie faktoriai kaip stresas, chroniški susirgimai, kaitinimasis saulėje ir kiti veiksniai gali neigiamai paveikti imuninę sistemą. Jei atsparumas ligoms nepakankamai stiprus arba per lėta imuninė reakcija, organizmas negali pakankamai gerai apsisaugoti nuo ligų sukėlėjų. Tuomet žmogus suserga. Ar patikima Jūsų imuminė sistema?

Moterims: Sužinokite ar Jus veikia PMS?

PMS - trumpinys reiškia priešmenstruacinis sindromas, nors ertimų yra visokių - pvz. Protingų Minčių Sindromas ar panašiai. Šiandien apie tą tikrą ir grėsmingą PMS.

 

Neapykanta visam pasauliui, įniršio priepuoliai, įtampa ir stresas, pilvo skausmai, besikeičianti nuotaika, mieguistumas, galvos skausmas, padidėjęs kūno svoris... Tai tik keletas premenstruacinio sindromo (PMS) simptomų, kurie kas mėnesį kamuoja aštuonias iš dešimties vaisingo amžiaus moteris. Atlikite testą ir sužinokite ar jis veikia ir Jus?

 

Pažymėkite tuos simptomus, kuriuos jaučiate laikotarpiu nuo ovuliacijos iki prasidedant mėnesinėms (nuo 1 iki 14 dienų prieš mėnesines)

Lieknėjimo testas, Psichologo rekomendacijos

Ar 10kg yra daug? Kai sportuojate sporto salėje pamėginkite pasiimti 10 kilogramų svarmenį ir jį panešioti bent 10 minučių – atsakymą suprasite iškart. Įsivaizduokite kad tokį svorį kiekvieną dieną nešioja kūnas, vargina raumenis ir kaulus. Jeigu jus kamuoja viršsvoris, reiškia jūs pastoviai vaikščiojate su tokiu ar panašiu svoriu „rankose“. Viršsvoris pertempia mūsų raumenis ko pasekoje vystosi įvairios ligos. Atlikite patį primityviausią testą: jeigu jūsų liemens apimtis viršija 88 cm (moterims) ir 120 cm (vyrams) - laikas plonėti!

Visi mes esame labai skirtingi, todėl ir lieknėti reikėtų skirtingais būdais. Pabandykite patys nusistatyti koks lieknėjimo būdas jums priimtiniausias.

Ar Tau gresia stresas?

Šiais ekonominio sunkmečio laikais stresas yra toks pats natūralus kaip šylantis pavasario oras ir sąskaitos kurias reikia apmokėti - tai liečia daugelį iš mūsų ir daugeliui iš mūsų yra sudėtinga to išvengti ir atsiriboti.

 

Strso priežasčių yra daug, bet kiekviena jų yra nemažiau aktuali ir nemažiau skausminga mums ir mūsų sveikatai, nepaisant to suvokiame mes tai ar ne.

 

Siūlome atlikti testą kuris nustatys gresia Jums stresas ar ne?

Atsakyk i klausimus. Pasirink vieną iš galimų variantų. Būk atviras(a) sau.

Prostatos testas

Labai dažnai žmonės per mažai rūpinasi savo sveikata, dauguma jų galvoja, kad nejaučiant jokių negalavimų jie esą sveiki. Deja, ne visada taip yra iš tiesų. Žmogus, mūsų atvėju vyrai, sergantis prostatos ligomis, ilgai gali nieko nejausti net ligai toli pažengus.

Apie prostatos ligas dažnai yra kalbama, organizuojamos akcijos, nemokami tikrinimai, bet ar tai veiksminga ir ar to pakanka? Čia sritis kuri yra jautri kiekvienam vyrui, nepatogi ir nemaloni todėl apie tai mažai kalbama.

Žemiau pateikiame testą kuris padės nustatyti prostatos būklę, aiškiai matysite rezultatus - gal tai bus trūkstamas paskatinimas susirūpinti sveikata!

Astmos kontrolės testas

Astma yra dažnai pasitaikanti liga, bet džiugina tai, kad astma yra pagydoma. Astma - tai lėtinė uždegiminė kvėpavimo takų liga, pasireiškianti padidėjusiu bronchų jautrumu bei kvėpavimo takų susiaurėjimu, priepuoliniu kosuliu, dusuliu, sunkumu krūtinėje.

Šios ligos išsivystymui neabejotiną reikšmę turi aplinkoje esantys alergenai, oro užterštumas bei paveldimas polinkis sirgti alerginėmis ligomis. Todėl sergamumas astma didėja visame Pasaulyje, ypač ekonomiškai išsivysčiusiose šalyse.

Astma gali tureti dideles itakos gyvenimo kokybei. Medicinos ekspertai pritaria, kad astmos kontrolės lygis yra pagrindinis požymis nustatant reikiamą gydymą.

Kaip gerai vertinate save?

Labas svarbus asmenybės ugdymo bruožas yra mokėjimas teisingai save vertinti. Jei mes teisingai vertiname save kaip asmenybę bei savo gebėjimus pritapti visuomenėje, paprastai esame linkę teigiamai elgtis ir taip pat teigiamai vertinti ir suvokti mus supantį pasaulį. Jei toji samprata neigiama, jei savo akyse mes esame toli nuo mūsų „idealaus Aš“, jaučiamės nepatenkinti, nelaimingi. Svarbu išmokti jausti ir teisingai vertinti savo žinių įsisavinimo lygį, gebėjimą jas panaudoti, taip pat žinoti savo sugebėjimus bei įgūdžius, kitas asmenybės savybes. Kaip gerai save vertini tu?

Asmenybės testas

Asmenybės testas - šiuo testu nustatykite kokia esate asmenybė, ką apie Jus mano Jūsų draugai ir kolegos.

Įdomus asmenybės testas kiekvienam, tiek jaunam tiek senam, vyrams ir moterims!

Ar esate įžeidus žmogus?

Ar lengvai susidorojate su kritika? Ar karatais jums atrodo, kad esate teisiami net tada, kai tam nėra jokio pagrindo? Išspręskite šį testą ir sužinokite, kokių žmonių tipui galėtumėte save priskirti.

 

Ar sugebi atsipalaiduoti?

Ar mokate atsipalaiduoti ir atsiriboti nuo kasdienių rūpesčių? Ar linksmų draugų kompanijoje jaučiatės laisvai ir nevaržomai? Ar lengvai po dienos darbų ir mokslų atsipalaiduojate?

Ar esate romantikas (ė)?

Atlikę testą sužinosite, kas jūs – iliuzijų pasaulyje gyvenantis romantiškos sielos žmogus ar valdantis savo jausmus pragmatikas (-ė). Atlikite trumpą testą ir sužinosite!